Nebankovní sektor


Konkurence schopnost nebankovního sektoru je dána tím, že mají zcela jiná pravidla než je tomu v případě běžných bankovních institucí. Proč jsou tedy nebankovní hypotéky tak oblíbené?

Můžete si zřídit jak podnikatelský, tak také spotřebitelský úvěr. Jsme odborníky na poskytování podnikatelských úvěrů, ale velice rádi vám zařídíme i sjednání spotřebitelského úvěru za těch nejlepších možných podmínek.

platba kartou

Nebankovní sektor se velice rychle dostal do pozice, kdy může konkurovat bankám. Proč tomu tak je? Nyní si řekneme pár základních faktorů:

– Neřeší se registry dlužníků.
V bankách velký problém, protože jakmile jste zapsáni v registrech dlužníků, tak nedostanete žádnou půjčku.
– Neřešíte úrokovou sazbu.
Tu vám zajistíme co nejnižší. Samozřejmě s přihlédnutím na vaši konkrétní situaci. Můžeme zajistit opravdu extra nízký úrok, jako je tomu v běžné bance.
– Nízké měsíční splátky.
Splátky jsou nastavené tak, abyste mohli dokázat splácet. Nechceme, abyste se dostávali do ještě větších krizových situací a proto vám zajistíme opravdu nízké měsíční splátky.
– Žádné poplatky předem.
Neplatíte nic předem. Ani po skončení. Navíc můžete úvěr kdykoliv splatit a to předčasně a bez sankcí nebo pokut.
– Doba splácení až 30 let.
Ani v bance by vám nezajistili delší dobu splácení. Navíc neřešíme věkovou hranici. Dobu splatnosti si zkrátka můžete kdykoliv nastavit až na 30 let. Samozřejmostí je i kratší hranice a to již od jednoho roku splacení až po dobu právě třiceti let.
– 70% z odhadu nemovitosti.
Ani v bance byste nedostali více. Podle doporučení a oficiálních stanovisek ČNB už neexistují 100% hypotéky, ale dává se pouze 70% z odhadu. Což není málo, takže u nás získáte to nejlepší.

pozadí bohatství

To nejlepší pro Vás

Hypotéka bez doložení příjmu je výhodný finanční produkt. Nemusíte dokládat své příjmy, nevadí ani nízké daňové přiznání u podnikatelů. Splácet můžete až 30 let a získáte až neuvěřitelných 70% z odhadu nemovitosti. Víc ani dostat nemůžete, protože ČNB již dávno uzavřela 100% hypotéky. Ty již není možné sjednat a to ani v bankách, ani nikde jinde. Doporučena byla hranice právě 70%. Takže vám dáváme to nejlepší.