Zlepšení erekce je ve vašich rukouErektilní dysfunkci může způsobit mnoho faktorů. Jak ty zdravotní, tak psychické, tak emocionální. A erekci může samozřejmě ovlivnit také to, jestli máte nějaké problém ve vztahu, vzájemná komunikace a porozumění. V neposlední řadě se na vaší erekci odráží také váš životní styl. Léčba erektilní dysfunkce může zahrnovat také léky či chirurgické zákroky. Ale existují také neinvazivní cesty, jak erekci zlepšit. Nutno ale podotknout, že jestli tyto typy nezafungují, měli byste vyhledat lékaře,

Cvičení

Jedním ze způsobů, jak zlepšit erektilní dysfunkci, je pomocí cvičení. To prospívá erektilní dysfunkci hned z několika pohledů. Cvičení zlepšuje průtok krve cévami, což je důležité pro silnou a kvalitní erekci. Zlepšuje také krevní tlak, který může být též rizikovým faktorem pro vznik erektilní dysfunkce.

cvičení

Zdravá strava

Potraviny, které konzumujeme, mají vliv na celé naše tělo. A taktéž mají dopad na erekci. Zdravá strava nám pomáhá udržovat zdravou tělesnou hmotnost, což je důležité pro fungující erekci. Obezita totiž zvyšuje riziko onemocnění, jako je ucpávání tepen, vysoký krevní tlak anebo cukrovka. To všechno jsou nemoci, které přispívají k rozvoji erektilní dysfunkce.

Kouření

Kouření je škodlivé, a pro mnoho mužů je skončení s kouřením způsob, jak ukončit své trápení s erekcí. Kouření má nepříjemný dopad na naše cévy, a to právě vede k problémům s erekcí. Mimo erekci tím také odlehčíte svým plícím.

kouření

Léky

Poruchy erekce mohou vzniknout také jako nežádoucí účinek při užívání některých léků. Takové nepříjemné účinky mohou mít léky na vysoký cholesterol, antidepresiva, léky pro úpravu hormon, léky na vysoký krevní tlak nebo diuretika. Pokud se u vás toto vyskytne, promluvte si se svým lékařem, který může předepsat jinou alternativu léků, které vám nebudou způsobovat takové nepříjemné vedlejší účinky.