Stahování souborů z VKMnoho z nás již slyšela o sociální síti VK, neboli VKontakte, která se stala ruskou obdobou sociální sítě Facebook. Brzy se z ní stala údajně nejnavštěvovanější stránka v Rusku, Bělorusku, Moldavsku a Kazachstánu. Řekněme si něco málo o této sociální síti. Registrace je velice jednoduchá a rychlá, orientace na stránce taktéž. Můžete zde například hrát hry, chatovat, inzerovat věci a podobně. Pro nás je hlavní nyní to, že můžeme vyhledat a přehrávat hudbu a videa. A co v případě, že se nám klip či zvuková stopa zalíbí a chceme si ji uchovat? Proto vznikl VK video downloader https://www.stahujvidea.cz/vk-video-downloader.

vk

Jak tedy VK downloader funguje?

Při stahování do počítače či notebooku si otevřeme VK video downloader, jednoduše ho můžeme vyhledat přes jakýkoliv prohlížeč, nemusíme ho stahovat. Dále otevřeme sociální síť VK a v ní video či hudbu, která se nám líbí. U videí můžeme kopírovat odkaz buď zmáčknutím pravého tlačítka myši na videu a dále klinutím na „kopírovat odkaz na video“ nebo, stejně jako u hudby, kopírováním odkazu ve vrchní části stránky. Dále tento odkaz vložíme do VK video downloaderu, ten nám najde soubor a my ho už jen dáme stáhnout. Snadné.

Pozor, při stahování hudby nebo při kopírování link (adresy URL) z vrchní části stránky může VK downloader najít více souborů. Podle názvu ale lehce zjistíme a vybereme ten soubor, který opravdu chceme.

download vk videos

Při stahování do mobilního telefonu si stáhneme aplikaci „Video downloader for VK – Vkontakte“, kterou najdeme na na Google Play. Dále si v aplikaci VK v našem telefonu najdeme soubor, který chceme stáhnout. Kopírujeme link podobným způsobem. U videa najdeme nabídku, v které bude „kopírovat odkaz“. Odkaz kopírujeme a vložíme do aplikace na stahování videí z VK a video se stáhne. Podrobnější postup najdeme přímo v aplikaci. Výhodou je, že můžeme stahovat soubory v různých běžných formátech jako jsou MP3, MP4, AAC, FLAC, VOBIS, OPUS. Dále vk downloader umožňuje stahovat MP4 i v HD kvalitě. Navíc je stahování zdarma a rychle. Mějte oblíbená videa i hudbu navždy uložené díky VK video downloader.