Reklamní textil


Každá doba nese různé styly oblékání a s ním i spojené aktivity každého jedince v každém věku. Dnes je možnost velkého výběru a množství, jen si vybrat podle sebe a svých aktivit. Volnočasové, sportovní, nadační podpora, pracovní a mnoha dalšího. Možnosti jsou různé, kamenné obchody, e shopy, bazary a jiné. V kamenném obchodě si člověk koupí to své tričko, mikinu, kšiltovku, ale později zjistí, že je to všední a každodenní. U nás tyto dny i oblečení změníme. Stačí si vybrat oblečení dle svého, velikost, barvu, ale my Vám můžeme změnit obsah Vašeho vybraného oblečení. Které dítě nebo dorostenec, který hraje fotbal nechtěl na svém obleku svého oblíbeného sportovce? My mu ho dáme, na mikinu, čepici, tričko.

kšiltovka speedway potisk

Pro rodiny na Vaše zakoupené oblečení jako rodinný tým, při různých společenských hrách. Reklamní textil Promotextile – firemní trika, mikiny, čepice jako prezentace firmy. Oživte zakoupené zboží u nás a my mu vdechneme život v potisku jaký si jen budete přát. S našimi potisky, které si samy zadáte budete vidět a hlavně to co patří k Vám k Vaší osobě, týmu, pracovní partě, sportovnímu klubu, nebo i jako vhodný dárek pro někoho blízkého. Udělejte radost sobě i svým blízkým v rodině nebo v práci. Jsme tu pro Vás, abychom splnili Vaše požadavky a poradili s Vaším výběrem. A dnešní doba jde s efekty různých témat a motivů.

mikina speedway potisk

V Belgii takto zápolí rodiny mezi sebou a každá ta rodinka má své trička i kšiltovky se svým maskotem či obrázkem co k nim patří a vyjadřuje tak spojitost rodinného kruhu a stejně tak i jako firma má své logo a téma řemesla co provádí. Budete tak viditelní a osobití v tom co právě děláte a my budeme u toho, abychom Vám udělali radost pro každý Váš den. Chtěli bychom, aby jste se u nás s Vaším výběrem cítili opravdu jako doma při výběru témat a obrázků na Vaše vybrané oblečení a vždy neváhejte se na nás obrátit. Využití je opravdu velmi pestré a to i ve školkách, školách, letních táborech a každý si všimne krásné mikiny či trika s Vaším názvem a tématem a osloví. Důležité,aby jste se cítili s námi dobře nejen při výběru, ale i při dalších dnech a budeme velmi rádi, když tomu budeme nápomocni i my.