Poznejte japonský vyvážený životní styl se zeleným čajem


Poznejte jeden z nejprospěšnějších nápojů, které lidstvo zná. Proč byste ho měli pít a co všechno byste měli vědět o jeho účincích a použití?

čaj

Urychlete svůj metabolismus

Herečky, zpěvačky, modelky nebo lidi, kteří si hlídají svou postavu a také živiny, které přijímají, pijí zelený čaj. Pomalý metabolismus totiž může za ukládání složitých tuků a také může zpomalovat naše honby za dokonalou postavou. Pokud ale na svůj jídelníček zařadíte i zelený čaj, jehož listy můžete žvýkat, nebo si z něj udělat čaj, je vysoce pravděpodobné, že vás metabolismus začne fungovat rychleji a spolehlivěji, takže budete ukládat méně podkožních složitých tuků a bude pro vás jednodušší zhubnout. Tajemstvím úspěchu je jeden šálek denně pravého japonského zeleného čaje.

šálek

Prevence proti očním nemocem

Šedý a zelený zákal jsou noční můrou všech lidí. Může se to stát každému, že v pokročilém věku jednoduše vůbec neuvidíme, nebo se náš zrak bude různě deformovat. Můžete ale oběma zákalům předejít. Víte jak? Jednoduše pijte zelený čaj! Pomáhá našim očím, aby se zaplnily antioxidanty, pomáhaly prokrvení nervů a také schopnosti sítnice.

Rychlejší mozek a zlepšuje paměť

Zelený čaj je zkrátka univerzální pomocník, kterého by měl využívat každý. Zelený čaj pomáhá při soustředění a zlepšování paměti.

Kosmetika ze zeleného čaje

Z tohoto japonského druhu čaje se pro jeho velice účinné živiny vyrábí spousta kosmetiky. Většinou pleťové krémy na vyživený a zvlčení pokožky, ale také šampony na zklidnění pokožky hlavy nebo pokožky těla. Najdete ho také v nejrůznějších krémech, které slibují zchlazení pokožky.

mast

Trpíte na alergie?

Některé studie ukázaly, že pití zeleného čaje zmírňuje alergie, hlavně ty jarní na nejrůznější traviny. Zelený čaj neumí alergie úplně zastavit nebo vyléčit, ale její projevy nebudou tak fatální. Proto určitě stojí za zkoušku, jestli je pití zeleného čaje opravdu tak dobré, jak vědci tvrdí.