Dovolená s tažným zařízením, ale bez stresu


Kdo by nechtěl prožít dovolenou snů, o které se vám zdá v živých snových představách? Takové chvíle bývají nezapomenutelné, ale jak známo, žádné „koláče nejsou bez práce“ a totéž platí i pro organizaci vlastní dovolené.

Důležité momenty dovolené bez stresu

Staňte se nezávislými – tažné zařízení je krok k vlastní nezávislosti, nejen co se týče přepravy břemen, ale i plánování volných dnů. Jen si představte, že za vás rozhodne průvodce hvězdicového autobusového zájezdu a naplánuje vám každý den, co budete dělat. Co když vás zrovna nebaví procházet hradem s mnoha návštěvníky nebo o lidi zakopávat na jedné přímořské pláži a raději byste byli někde jinde? Zájezdové pobyty s cestovkami mohou lézt lidem na nervy už po dvou dnech, zatímco vy se můžete vydat třeba s karavanem či přívěsným vozíkem, kam se vám zachce. Vyhýbejte se systematicky davům, které vám budou brát energii.

Český Krumlov

Jeďte na vodu – na tažné zařízení amsa.cz připojíte přívěs se svařovanou nástavbou pro lodě a vyrazíte na vodu. Kdo z vás ještě podobné dobrodružství neprožil, pravděpodobně netuší, o co přišel. Vodácké putování patří k nejoblíbenějším typům dovolené v naší zemi již desítky let.

Berte s sebou kola – na tažné zařízení lze připojit speciální držák na čtyři jízdní kola a dovolená se tak může proměnit v cyklistický týden plný zážitků. A že je v České republice velmi propracovaná síť cyklotras, o tom nepochybujte. Vedou místy, která třeba vůbec neznáte a přitom jsou mnohem hezčí, než mnohá jiná v zahraničí.

jízda s obytným karavanem

Pronajměte si karavan – máte-li dostatečné řidičské schopnosti vyjet na dovolenou s karavanem, neváhejte. Lze jej pronajmout na libovolně dlouhou dobu a vystačíte s ním jak u moře, tak i v naší zemi nebo třeba na Slovensku v Tatrách. Nebude se vás týkat celá řada omezení, budete mít dostatek soukromí a nikdo vám nebude diktovat, co máte a nemáte dělat. Program volných dnů si naplánujete sami.