Přídavky na děti v zahraničí


Bydlíte v ČR, ale jeden z vás pracuje v Německu? Máte spolu dítě nebo děti a všichni žijete v jedné domácnosti? Pak můžete mít na německou obdobu našich přídavků na děti. Je nutné, abyste v Německu odváděli daně, potom budete mít nejspíš nárok na jejich kindergeld. Nemusíte umí ani německy, abyste si o něj mohli požádat. Ráda s vám zpracuji žádost, kterou podám na tamních úřadech. Vykomunikuji s vámi všechno co bude potřeba, abyste mohli získat přídavky na děti v Německu. Pokud na ně máte nárok, byla by škoda je nepobírat, protože nejde o zanedbatelnou částku.

bankovky eura

Jak zjistíte, jestli máte nárok?
Na mém webu najdete celou řadu životních situací, ve kterých budete mít nárok na přídavky v Německu. Stěžejní je, aby jeden z vás rodičů odváděl daně právě tady. Buď odvádíte daně z příjmů nebo z nemovitosti, případně zde musíte mít sídlo svého podnikání a z něj platit daně. Právě placení daní je rozhodující. Nárok na přídavky máte i ze zkráceného úvazku, ale musíte mít stržené daně. Pokud z úvazku daně neplatíte, pak na přídavky nárok nemáte.

formulář a propiska

Chcete vědět jestli si můžete zažádat?
Pokud si nejste ani po pročtení mého přehledu na webu jistí, zda máte nárok na dávky, neváhejte mě kontaktovat. Rozhodně se budu snažit zjistit v každí vaší situaci, zda nárok máte. Už jsem pomohla žádost vyřídit mnoha rodinám, protože to, že někdo pracuje v zahraničí neznamená, že ovládá místní jazyk. A i když se někdo domluví pracovně, nemusí se domluvit na takové úrovni, aby si dokázal vyřídit věci na úřadech. Není problém vám překládat nejen komunikaci s úřady, ale nabízím i překladatelské služby z němčiny i do němčiny. Úroveň znalosti němčiny je u mě velmi vysoká, a proto máte jistotu, že díky mně můžete získat vše, na co byste měli nárok.
Kontaktujte mě co nejdříve, protože je potřeba dodržet všechny lhůty.