Neškodné střílení s laserem


Touha po odpočinku bývá v mnoha případech natolik silná, že jí musíte podlehnout. Odpočinek má však různé formy, ze kterých můžete vytěžit ve váš prospěch. Kromě klasiky, kterou už dobře znáte a která vám svým způsobem nic nepřináší – tedy „slastné ležení v pohodlí domova“, si zvolte ve vašem životě cestu, jakou je napětí. Zážitková hra, která vás dostane do varu a naplní váš život příjemnou a šťastnou aktivitou, se nazývá laser game.
A je zřejmé, že byste neměli dlouho váhat nad jejím vyzkoušením, protože je tím pravým odreagováním, které od vašeho volného času očekáváte.

DSC8052

Skutečně lákavá nabídka

Lasergame Praha 9 vám nabízí hned 2 fantastické arény, které jsou do detailů řešené tak, aby se váš pocit z fiktivního bojiště proměnil v realitu. Čeká na vás „labyrint“ nebo „aztécké chrámy“ a báječných 11 her, ze kterých si bezesporu vyberete minimálně jednu.
Jsou navržené tak, aby se přizpůsobily i menší skupině hráčů. Nemějte tedy obavy z toho, že nesestavíte dostatečně velký tým, který by se s vámi zúčastnil této neodolatelné nabídky pro zpestření volného dne. Každá hra je zaměřená na jiné téma, díky kterému se vám nestane, že budete mít před sebou stejný scénář a prožijete stejnou hru. Je dobré jich časem vystřídat a zkusit si i vyšší úrovně, které jsou už opravdu zapeklité, ovšem o to více vzrušující.

DSC8138

Tip na firemní akce

Jestli jste ve svém zaměstnání obklopeni lidmi, kteří jsou vaše krevní skupina, neváhejte zorganizovat speciální firemní akci, které se zúčastní všichni od vás z práce a třeba i váš nadřízený.Není na škodu odhodlat se pro změnu na jinou formu „posezení“ s kolegy, kterou může být právě laser game. Uvidíte, jaký úspěch bude mít váš návrh a samotný průběh hry, ve které si můžete zdravě vyrovnat i nějaké nevyrovnané účty.
A rovněž poznáte známé tváře, se kterými jste denně i z jiného úhlu, než na jaký jste zvyklí a třeba se i díky hře více sblížíte.