Nepodceňujte péči o svůj chrup


Péče o chrup je pro naše zdraví velmi důležitá. Zuby dokáží nadělat pěknou neplechu a při akutních obtížích opravdu velmi hodně bolet. Správnou a preventivní péčí však těm největším potížím snadno předejdeme. Bohužel, častým problémem je, že lidé o svůj chrup neumí správně pečovat a zanedbávají i preventivní prohlídky.

zařízení

Na druhou stranu nalézt v dnešní době zubního specialistu také není úplně snadné, je jich prostě málo. Hledáte-li tak i vy pro péči o svůj chrup odpornou péči, neváhejte se obrátit právě na nás https://www.2kdent.cz/. Jsme tým specialistů poskytující komplexní služby na vysoké úrovni v Liberci.

Zubní specialisté pro děti i dospělé

Našimi klienty jsou dospělí i děti, může tedy přijít celá rodina. Součástí péče je i dentální hygiena, která, ač poměrně novodobá záležitost, je nedílnou součástí správné péče o chrup a díky ní se eliminuje vznik potíží.
Náš tým zubních specialistů se pravidelně dále vzdělává, doba jde dále a současně s ní i trendy a způsoby péče o chrup. Díky pravidelnému vzdělávání vám tak můžeme poskytnout tu nejlepší a nejmodernější dostupnou péči.

zoubky

Ukázky péče a úkonů, které provádíme:
· Pravidelná zubní péče a ošetření pod mikroskopem, který umožní velmi precizní a detailní práci
· Zhotovení plomb, implantátů s použitím moderních a kvalitních materiálů
· Ošetření kanálků a léčba paradontitidy
· Vytržení zubů moudrosti
· Zubní hygiena včetně odstranění zubního kamene a možnosti bělení zubů
· Bezplatná poradna

Těšíme se na vás v Liberci. Naše ordinace je vybavena těmi nejmodernějšími přístroji a pomůckami. Celkově tak poskytuje maximální komfort a v rámci možností příjemné prostředí, aby se klient uvolnil a nemusel se ničeho bát, což je důležité zejména u těch nejmenších.
Zubaře už se nebojte a přijďte k nám, o váš chrup bude dobře postaráno.