Sportovci a vztahy


Být mužem, pro kterého sport znamená nejen životní styl, ale i cestu, kterou se chce vydat, je úkol, za kterým stojí spousta dřiny a snažení. I když řada mužů – sportovců přiznává, že se jim líbí představa toho, jak z nich ženy šílí, skutečnost je taková, že s nimi jen málokterá dokáže setrvat ve vážném vztahu.

boxeři v ringu

Ženy jich milují, ale vědí, že jim lámou srdce

Ženská populace je z titulu, jakým je „přítelkyně sportovce“ natolik poblázněná, že to mužům prakticky jen hraje do karet. Muži, kteří vrcholově sportují jsou zpravidla svalnatí borci s neuvěřitelnou výdrží, odhodláním a neméně důležitým zájmem veřejnosti, který taktéž hraje velkou roli při získání nějaké ženy.

Sláva a známá tvář je pro každou ženu způsob, jak se zviditelnit a být hrdá na to, že je to právě ona, která k němu patří.

Většina případů však mluví v neprospěch žen, které usilují o báječný vztah s mužem, který vede sice sportovní život, ale i poměrně náročný na chvilku času a neomezené možnosti. Jejich styl života je natolik všestranný a zaměřený na tréninky a cestování, že je někdy přímo nereální, aby zůstali věrní pouze jedné ženě, která je od nich vzdálená tisíce kilometrů. A pochopitelně, že tento fakt jen tak nějaká žena nepřekousne.
tenista s raketou

Vztah jako změna celého života

Partnerky sportovců to vůbec nemají lehké. Kromě honosní póze, kterou získaly díky tomu, že s nimi randí, jim nezbývá nic jiného, než se nepřetržitě přizpůsobovat jejich režimu a času. S tím se nelze srovnat snadno, protože si uvědomují, že muž, kterého náplní práce je sport, žije svým povoláním a je jasné, že musí dělat maximum proto, aby nevyšel z formy a neztratil ani den výcviku.

Často jejich vztahy zanikají právě na tomto podnětu, kdy si jedna nebo druhá strana uvědomí, že není snadné mít všechno a upřednostnit lásku na první místo. To však ještě neznamená, že k sobě muži tohoto stylu života nenajdou partnerku, se kterou budou navěky. Jen je to z hlediska možností, času, trpělivosti a společných chvil o něco náročnější než v jiných případech.