Seo analýza a audit webu


Postup optimalizace pro internetové vyhledavače

Pokud jste se již dočetli, co to vlastně SEO znamená, máme zde připravenou stručnou ukázku toho, jak to celé funguje. Nyní se dozvíte, jaký je postup naší práce.
optimalizace pro vyhledávače 5

Při průběhu se dá udělat hned několik závažných chyb, proto je zapotřebí, aby právě SEO zpracovávali zkušení odborníci, kteří se v tomto světě vyznají. Není radno podceňovat úlohu optimalizace, protože ta vám může v mnohém pomoci ale také uškodit a to v případě, že ji vykonávají neprofesionálové, kteří bohužel během poskytnutí služby udělají nějaké chyby. Neefektivní jsou také nějaké balíčky, protože ty se nezaměřují na individuální stránku vašich potřeb. U nás je to jiné. Naše společnost se každým klientem zabývá naprosto individuálně podle jeho potřeb a požadavků. Proto jsme schopni vytvořit kvalitní a bezpečné portfolio jak pro velké firmy a ohromné nadnárodní korporace, tak pro běžné podnikatele všeho druhu nebo i soukromníky či lidi, kteří pouze vlastní webovky, chtějí je zviditelnit a mít vyšší návštěvnost.

SEO – Search Engine Optimization

Znamená zlepšení viditelnosti na internetu. Pokud vlastníte nějaké internetové stránky, takzvané webovky, jistě si přejete, aby byly vidět. Díky viditelnosti můžete mít vyšší návštěvnost, lidé na vašem eshopu budou více nakupovat nebo budete moci poskytovat více základních informací. Zlepšení viditelnosti je naší prioritou, a proto jsou zde naše služby. Zajistíme, abyste postoupili výše v příčkách na internetových vyhledávačích jako je například Google nebo Seznam.
výsledky hledání google prohlížeč

Základní analýza

ü Seo kontrola je prvořadá a zaměřuje se na vaši správu webu. Nejprve je nezbytné zkontrolovat vaše webové stránky, zdali jsou v pořádku. Následně můžeme pokračovat. Pokud si nejste jistí ani při výběru klíčových slov, pak se můžete obrátit na nás.

ü Cena je velice příznivá pro každého. Jedná se o částku 500Kč za hodinu práce.