Neplaťte víc, než musíte


Podnikání s sebou přináší jistá rizika. Často neuspějeme a mnohdy nám podnikání přináší více starostí než radostí. Ovšem ještě nikdy nebylo tak jednoduché založit si vlastní sídlo firmy. To můžete mít na jakékoliv adrese. Sídlo firmy se nemusí odvíjet od vašeho místa bydliště nebo od vaší adresy podnikání, může být na úplně jiném místě. Takže pokud máte zájem, můžete mít virtuální sídlo firmy třeba i v Praze, v našem krásném hlavním městě.
jasno nad mrakodrapem.jpg
Virtuální ve své podstatě neznamená virtuální. Možná to zatím nechápete, a proto si tuto větu osvětlíme. O sídle se mluví jako o virtuálním, ale to neplatí doslovně, protože právě na této adrese, kterou vám poskytneme, budete mít označení svého podnikaní a to celým názvem vaší obchodní společnosti včetně identifikačního sídla. Samozřejmě je tento způsob zákonný a splňuje veškeré právní předpisy .

Sídlo společnosti můžete mít kdekoliv

V dnešní době můžete mít sídlo společnosti opravdu kdekoliv. Naše služby však zahrnují ještě jiné podstatné věci, než je označení vašim obchodním názvem na budově.Zajišťujeme také přeposílání pošty a to jednou týdně, jednou za čtrnáct dní nebo jednou za měsíc. Samozřejmostí je vyzvednutí pošty po telefonické domluvě přímo na daném místě a to osobní formou, takže pokud budete mít cestu kolem, klidně se stavte.
paměťová karta.jpg
Další nespornou výhodou je pronajímání zasedací místnosti. A to pouze za poplatek 200 Kč na den. Zasedací místnost je dostatečně velká, aby se sem vlezlo až 8 lidí. Díky tomu můžete zasedací místnost využívat pouze v době, kdy to opravdu potřebujete, nebudete platit nic navíc za její měsíční pronájem, pouze za dobu, po kterou ji opravdu budete využívat. Můžete si zde naplánovat obchodní schůzku s partnery, domluvit se na schůzce s úřady či dalšími klienty.

Ø Podnikat můžete klidně z domu. Neplatíte měsíční drahé nájmy za pronájmy zbytečně velkých a předražených kanceláří. Navíc vám veškerou poštu budeme přeposílat. To je mnoho výhod, proč využít právě virtuální sídlo společnosti.