Bydlení podle mého gusta


Nebráníte se novinkám? Máte rádi inovativní a nové věci? Rádi zkoušíte alternativní řešení? Nebojíte se přijít s něčím neotřelým? Vyzkoušejte bydlení v mobilní dřevostavbě. Hlavní předností tohoto typu bydlení je velice nízká pořizovací cena. Ta je pro každého velmi příznivá. Nemusíte se zadlužit několika desítky milionů až nadosmrti. Počáteční investice je sice nutná, ovšem i bydlet se dá za velmi příjemnou nízkou pořizovací cenu.
žena s kotětem
Právě pořizovací cenou to vše nekončí, ale naopak začíná. Platíme výdaje za půjčky nebo úvěry a následují další náklady a to právě na bydlení. Měsíční náklady na bydlení se totiž mohou často vyšplhat až na několik tisíc korun. Jak je snížit? V našem případě se toho obávat nemusíte, protože obydlí je vyrobeno tak, aby splňovalo nejnáročnější podmínky. Nejenom, že v něm můžete bydlet po celý rok, ale především jsou objekty nízkoenergetické.
Vhodné jsou například dřevostavby, které navíc vypadají náramně. Krásné, elegantní, sympatické a útulné bydlení s nízkými náklady. Dvojitá výhra pro každého, kdo si chce pořídit takovýto typ bydlení.
1. Nízká pořizovací cena.
2. Nízké měsíční náklady.
3. Žádné další výdaje, ani za nájem, ani za pronájem, ani za vypůjčení.
4. Vlastní dům, ve kterém budete mít pocit bezpečí a zázemí.
5. Žádní sousedé blízcí sousedé za zdí. Občas i to je velká výhoda.
6. Krásné bydlení, vysoký komfort a to vše za nízkou cenu.
pohled na západ měsíce

Hned několik výhod najednou

Obydlí pěkné na pohled a útulné svým vnitřním uspořádáním. Další z jeho předností je mobilita. Celý objekt totiž můžete podle potřeb nechat přestěhovat. Existují typy, které si lidé nechávají postavit na jedno místo, nechají je zkolaudovat, v případě, že je k tomu objekt vybaven a mohou tímto způsobem získat i číslo popisné a bydlet v takovém domě jako v běžném zděném typu stavby.
Vybírat si můžete hned z několika různých druhů:
1) Provedení objektu pro celoroční bydlení.
2) Provedení objektu pro rekreační, občasnou formu ubytování.
3) Vhodné pro podnikání a na mnohé další formy užívání.