Bazénová voda vhodná i pro citlivou pokožku


Přesně tak, nejde jen o to, že hlavně v létě hledáme osvěžení a rádi si skočíme do vody a užijeme si vodních radovánek či si jen tak zaplaveme, ale jak již bylo zmíněno, plavání je i tělu velmi prospěšné. Jenže je čím dál více lidí, kteří trpí nejrůznějšími alergiemi či třeba kožními chorobami, které jim zabraňují vstoupit do vody, která je ošetřována chlorem. Je pravdou, že chemický zápach chloru také není zrovna příjemný a veřejná koupaliště cítíte už z velké dálky a to nemluvíme o vnitřních bazénech, které jsou právě kvůli vyšším teplotám vody chlorovány ještě více.
plavání s destičkou
Pokud je Vás domácí bazén vybaven tak zvanou salinizační jednotkou, můžete k ošetření bazénové vody využívat sůl. Díky elektrolýze probíhající v salinizační jednotce se sůl vlastně změní na chlor, ale bez chemického zápachu chloru a bez dalších vlastností, kterými chlor může měnit vlastnosti bazénové vody, ale přitom všem dokonale ošetřuje bazénovou vodu. A pokud chcete mít bazénovou vodu opravdu dokonale ošetřenou a ještě k tomu chcete, aby vaše bazénová voda měla blahodárné účinky na pokožku plavců, tak je tu pro Vás mořská sůl Margharita.
děvče u okraje bazénu
Mořskou sůl můžete využívat nejen v bazénech se salinizační jednotkou. Můžete ji přidávat běžně do bazénové vody, ale samozřejmě nesmíte zapomínat i další přípravky bazénové chemie a častěji kontrolovat hodnoty PH vody. Bazénová vody s příměsí mořské soli má skvělé účinky na pokožku plavců a je vhodná i pro lidi s citlivější pokožkou či dokonce s kožními onemocněními. Z mořské soli si můžete dokonce připravit i takzvanou solnou lázeň a vytvořit si tak mořskou vodu u Vás doma, ale v bazénu to raději nezkoušejte, aby se nepoškodili některé části. Takovou ozdravnou kůru si raději dopřejte ve své vaně. Uvidíte, jak skvělé účinky má kvalitní a spolehlivá mořská sůl z naší nabídky.